Episodi i plotë: Shiko kush Luan 2, 20 Tetor 2018, Entertainment Show

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Adi Pojana
Këngëtare: Fifi
Të ftuar: Ermal Mamaqi, Ronela Hajati, Robert Berisha, Zaimina Vasjari, Genc Salihu

Na ndiqni në:
top-channel.tv/programe/shikokushluan/
Facebook: www.facebook.com/shikokushluan/
Instagram: www.instagram.com/shikokushluan/